Menu Zamknij

7 Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie – 12 V 2024

 1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary.
 3. Msze św. i nabożeństwa majowe:
  • w Łosiu codziennie do piątku o godz. 1800; w sobotę o godz. 800
  • Klimkówka środa i piątek o godz. 1630
 4. Biały tydzień dla dzieci I Komunijnych trwa do soboty.
 5. Jutro rocznica I Komunii św. kl. IV.
 6. Do soboty trwa nowenna do Ducha Świętego.
 7. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 8. W tym tygodniu w liturgii przypada m.in. św. Macieja ap., św. Andrzeja Boboli patrona Polski jest On patronem bp Ordynariusza w tym dniu pamiętajmy o Pasterzu naszej diecezji; św. Stanisława Papczyńskiego. Solenizantom tego tygodnia życzę opieki ŚŚ. Patronów.
 9. Sprzątanie kościoła wg listy zamieszczonej w gablocie. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła i ofiarę 200 zł na kwiaty.
 10. Intencje Mszy św. w tym tygodniu…
 11. Dekanalne Spotkanie Młodzieży w Ropie 18 maja o 18.00. W planie: 18.00 nabożeństwo majowe i Msza Św., 19.00 spotkanie integracyjne (cos do zjedzenia i cos do zabawy), 20.00 adoracja prowadzona przez młodzież zakończona Apelem o 21.00. Ze względów organizacyjnych bardzo proszę o przybliżoną liczbę uczestników z parafii do 16 maja. Ks. Radosław Olejarz