29 Niedziela zwykła – 16 X 2022

1. Dzisiaj Dzień Papieski. Bóg zapłać za złożone ofiary. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Nab. różańcowe o godz. 1030; w Klimkówce po Mszy św. o godz. 900
  3. Msze św. i nab. różańcowe w tym tygodniu:
    • Łosie
      • od pon. do piątku o godz. 1800;
      • oprócz wtorku o godz.700;
      • sobota o godz. 800;
    • Klimkówka
      • w środę i piątek o godz. 1630
  4. W tym tygodniu w liturgii przypada m.in. św. Ignacego, św. Łukasza, św. Jana Kantego, św. Jana Pawła II. Solenizantom tego tygodnia życzę opieki ŚŚ. Patronów.
  5. Serdeczne Bóg zapłać rodzinom za przygotowanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu prosimy rodziny:
    • Łosie: Jan Haluch, Maria Szkudlarek.
    • Klimkówka: Krystyna Matusik, Elżbieta Gładysiewicz.
  6. Intencje Mszy św. w tym tygodniu…
  7. Za tydzień Niedziela Misyjna i składka na ten cel oraz wybory do RD z pośród zgłoszonych kandydatów.
  8. Na stoliku z prasą katolicką wyłożone są kartki na wypominki całoroczne. Proszę o czytelne wypisywanie bliskich zmarłych.
  9. Lista zgłoszonych kandydatów do RD jest w gablocie.
  10. Bóg zapłać p. Dariuszowi Trybus za ofiarę 1000 zł na inwestycje w parafii.
  11. Księża z Kalisza odprawią Msze św. pogrzebowe: +Zbigniew Kopek, +Krzysztof Maczuga, +Eugeniusz Grabiec, +Katarzyna Siuta, +Czesława Juszczak.
  12. Informacja o ślubach i pogrzebach.