28 Niedziela zwykła – 09 X 2022

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na inwestycje w parafii.
  2. Nab. różańcowe o godz. 1030; w Klimkówce po Mszy św. o godz. 900
  3. Msze św. i nab. różańcowe w tym tygodniu:
    • Łosie
      • od pon. do piątku o godz. 1800;
      • oprócz wtorku o godz.700;
      • sobota o godz. 800;
    • Klimkówka
      • w środę i piątek o godz. 1630
  4. Spotkania formacyjne z rodzicami: w środę dla dzieci pierwszokomunijnych z kl. III; w piątek dla kandydatów do s. bierzmowania z kl. VIII.
  5. W piątek Dzień Edukacji Narodowej pamiętajmy o wychowawcach żyjących i zmarłych.
  6. Za tydzień Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  7. W tym tygodniu w liturgii przypada m.in. bł. Honorata Koźmińskiego, św. Teresy od Jezusa, św. Jadwigi. Solenizantom tego tygodnia życzę opieki ŚŚ. Patronów
  8. Serdeczne Bóg zapłać rodzinom za przygotowanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu prosimy rodziny:
    • Łosie: Danuta Kopek, Małgorzata Jamro.
    • Klimkówka: Krystyna Kwiczal, Teresa Bochniak.
  9. Intencje Mszy św. w tym tygodniu…
  10. Na stoliku z prasą katolicką wyłożone są kartki na wypominki całoroczne. Proszę o czytelne wypisywanie bliskich zmarłych.
  11. Ostatni tydzień zgłaszania kandydatów do RD.