Menu Zamknij

12 Niedziela zwykła – 19 VI 2022

 1. Dziś po Mszy św. o godz.1100 procesja; w Klimkówce też po Mszy św.
 2. Bóg zapłać rodzinom za przygotowane piękne ołtarze w Boże Ciało oraz rodzicom dzieci, które sypały kwiaty i dzwoniły, niosącym feretrony, chorągwie, baldachim. Strażakom za zabezpieczenie trasy procesji. Wszystkim wiernym, którzy brali udział w procesji.
 3. Msze św. z procesją w tym tygodniu:
  • Łosie od poniedziałku do czwartku o godz. 1800;
  • Klimkówka w czwartek o godz. 1630
 4. We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.
 5. W piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa i dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego. Msze św. w Łosiu o godz. 800 na zakończenie roku szkolno-katechetycznego. W Klimkówce uroczystość odpustowa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 1800 którą poprowadzi ks. Michał Łukasik.
 6. W sobotę pielgrzymka do Łagiewnik i sanktuarium św. JPII w Krakowie. Wyjazd o godz.730 z parkingu przy kościele. Powrót planowany jest na godz.1700 Dzieci I komunijne zabierają ze sobą stroje komunijne. W tym dniu Msza św. o godz. 1800
 7. W tym tygodniu w liturgii przypada m.in. św. Alojzego, św. Jana Chrzciciela w czwartek. W sobotę Niepokalanego Serca NMP. Solenizantom tego tygodnia życzę opieki ŚŚ. Patronów.
 8. Serdeczne Bóg zapłać rodzinom za przygotowanie kościoła na niedzielę i Boże Ciało. W tym tygodniu prosimy rodziny
  • Łosie Franciszka Bochniak, Beata Bochniak.
  • Klimkówka Maria Górska, Magdalena Król.
 9. Intencje Mszy św. w tym tygodniu…
 10. W przyszłą niedzielę odpust w parafii Uście Gorlickie.
 11. Pogrzeb śp. Czesławy Juszczak w poniedziałek o godz. 1400 pół godziny wcześniej różaniec.