II Niedziela Wielkiego Postu – 13 III 2022

1. Bóg zapłać za ofiary. Zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny. Msze św. i nabożeństwa jak w ubiegłą niedziele.
  2. Msze św. w tym tygodniu:
    • Łosie
      • poniedziałek, środa i piątek o godz.1700;
      • wtorek, czwartek o godz. 700;
      • sobota o godz. 1100;
    • Klimkówka
      • piątek po drodze krzyżowej.
  3. W sobotę Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP i patrona naszego kościoła w Łosiu. Suma odpustowa o godz. 1100 którą odprawi i kazanie wygłosi ks. mgr Leszek Michalik. Spowiedź św. przed odpustem każdego dnia przed Mszą św.
  4. Można nabywać baranki ofiara 7 zł i za paschaliki wielkanocne ofiara 7 zł.
  5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek:
    • Łosie o godz. 1700;
    • Klimkówka o godz. 1530
  6. Uczestnicząc w nabożeństwach pasyjnych jak droga krzyżowa i gorzkie żale możemy zyskiwać odpusty zupełne lub cząstkowe po zwykłymi warunkami.
  7. Serdeczne Bóg zapłać rodzinom za przygotowanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu prosimy rodziny:
    • Łosie – Zbigniew Zięba, Wiesława Passoń;
    • Klimkówka – Grażyna Brońska, Urszula Szewczyk.
  8. Intencje Mszy św. w tym tygodniu…
  9. Caritas Polska organizuje akcję Pomocy dla Ukrainy. Paczki nie mogą przekroczyć 17 kg; lista rzeczy wskazuje co powinno się w paczce znaleźć. Akcję koordynuje PZC. Pakujemy tylko w kartony dostarczone z Caritasu.
  10. Bóg zapłać rodz. Baldowskich za ofiarę 200zł na potrzeby parafii.
  11. We wtorek pogrzeb +Jan Kusy o godz.1100