Menu Zamknij

11 Niedziela zwykła – 13 VI 2021

 1. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje w parafii; Ks. Kazimierz przekazał 500 zł na organy. Dziś zbiórka do puszek na Uniwersytet JP II.
 2. We wtorek 9 rocznica objęcia diecezji przez bpa Andrzeja Jeża pamiętajmy o modlitwie za ordynariusza diecezji.
 3. Msze św. w tym tygodniu:
  • Łosie
   • poniedziałek, środa i piątek o godz. 1800;
   • wtorek, czwartek, sobota o godz. 800
  • Klimkówka
   • w środę i piątek o godz. 1630
 4. W tym tygodniu w liturgii przypada m.in. św. Brata Alberta, bł. Michała Kozala. Solenizantom tego tygodnia życzę opieki i wstawiennictwa ŚŚ. Patronów.
 5. Serdeczne Bóg zapłać rodzinom za przygotowanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu prosimy rodziny: Adam Siuta, Stanisław Korzeń.
  Bóg zapłać rodzinom za troskę o kościół na Klimkówce w tym tygodniu.
 6. Intencje Mszy św. w tym tygodniu…
 7. Przypominam o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Od dziś limit w kościele wynosi 50% obłożenia. Nie wliczane są osoby w pełni zaszczepione. Od 26 czerwca ma być 75% obłożenia.
 8. Intencje pogrzebowe przekazane ks. Józefowi z Kalisza.
 9. Bóg zapłać Wójtowi Gminy za pozytywne rozpatrzenie wniosku o utwardzenie parkingu przy kościele, który jest ogólnie dostępny także dla przyjezdnych. Panu Sylwestrowi Orleckiemu za sponsorowanie maszyn do utwardzenia i zapłacenie 1000 zł. Panu Januszowi Lisowiczowi za pilotowanie tej ważnej inwestycji społecznej.
 10. Gminne Biuro Spisowe w Ropie przypomina, że do 30 września br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy. Nie czekając na ostatnią chwilę, zachęcamy do spisania się przez stronę internetową lub infolinię telefoniczną. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej gminy Ropa.